USŁUGI

SPRAWDŹ JAKIE ŚWIADCZYMY

O USŁUGACH, JAKIE ŚWIADCZYMY

Podstawowe informacje

Sprzęt chłodniczy, jak każdy inny sprzęt AGD, prędzej czy później ulega awarii. To nieuniknione, nawet jeśli o niego dbamy. Dlatego od ponad 20 lat pomagamy polskim domownikom oraz przedsiębiorcom naprawiać awarie i usuwać usterki ich sprzętu chłodniczego.

Sprzęt
 • Lodówki
 • Chłodziarko-zamrażarki
 • Szafy chłodnicze
 • Lady chłodnicze
 • Regały chłodnicze
 • Witryny
 • Komory chłodnicze
 • Komory mroźnicze

Obsługujemy sprzęt większości producentów, zarówno wolnostojący, jak i do zabudowy. Oprócz usług serwisowania dokonujemy również montażu sprzętu chłodniczego.

Koszty

Przed każdą naprawą szacujemy przybliżone koszty usługi i uprzedzamy o nich klienta – działamy w 100% przejrzyście. Wstępne koszty możesz sprawdzić w cenniku poniżej (pamiętaj natomiast, że koszty usługi dla każdego przypadku są różne).

Sposób realizacji usług

W większości przypadków naprawy przeprowadzamy na miejscu u klienta (dojeżdżamy w Łodzi i okolicach), a dodatkowo przywozimy ze sobą podstawowe części zamienne. Dzięki temu w wielu przypadkach nie ma konieczności ponownego przyjeżdżania do klienta.

Kwalifikacje i uprawnienia

Jesteś przedsiębiorcą i wymagasz specjalnych uprawnień? Bez obaw, OLK Serwis posiada wszelkie niezbędne kwalifikacje i uprawnienia.

DLACZEGO WARTO?

 • Profesjonalna obsługa

  Kupowanie najlepszych i najświeższych produktów spożywczych nie ma sensu, jeżeli nie możesz polegać na swojej lodówce. W przypadku gdy nie jest ona w stanie utrzymać bezpiecznej temperatury, nie tylko ucierpią na tym Twoje dania (ich smak, aromat), ale również Twoi goście je spożywający, którzy mogą się nimi zatruć.


  Wszystko to pokazuje, jak ważne jest to, żeby znaleźć kogoś, kto przeprowadzi profesjonalną naprawę lodówki i zamrażarki jak tylko zauważysz jakiekolwiek nieprawidłowości w jej funkcjonowaniu.


  Na szczęście możesz liczyć na błyskawiczną i efektywną obsługę OLK Serwis, która naprawi lodówkę lub zamrażarkę dowolnego modelu czy marki.

 • Precyzyjna diagnoza

  Niektóre problemy z lodówkami, takie jak wypalona żarówka czy cieknący przewód, możesz prawdopodobnie zdiagnozować samemu. Inne natomiast są znacznie trudniejsze do zidentyfikowania i zdiagnozowania.


  Przykładowo, jeżeli Twoja lodówka nie chłodzi, problemem może być dowolna z 5 najczęstszych przyczyn takich awarii, czyli brudne skraplacze, zepsuty silnik wentylatora, zepsuty kondensator, wadliwy termostat lub zepsuty kompresor. W tych przypadkach zdecydowanie nie chciałbyś, żeby osoba naprawiająca zgadywała, próbując znaleźć rozwiązanie dla Twojego problemu.


  W OLK Serwis nie marnujemy Twojego czasu ani pieniędzy zgadując i próbując dokonywać niepotrzebnych i niepoprawnych napraw. Zamiast tego możesz polegać na naszych technikach, którzy dokonają ostrożnej inspekcji Twojej lodówki zamrażarki, a następnie poprawnie zdiagnozują przyczynę problemu.

 • Gwarancja

  Na wykonane usługi oraz wymieniony w trakcie naprawy sprzęt udzielamy gwarancji.

Cennik

Domowe Przemysłowe
Diagnoza od 80 zł od 100 zł
Poprawa połączeńhelp od 100 zł od 160 zł
Wymiana termostatu od 100 zł od 120 zł
Napełnianie układu chłodniczego od 250 zł od 350 zł
Wymiana modułu elektronicznego od 150 zł od 180 zł
Wymiana sprężarki od 300 zł help od 400 zł help